Sezona: REZISER SA KOSOVA TVRDI DA JE OPLJACKAN

Filmski režiser Selami Taraku prijavio je ulcinjskoj policiji da je prije nekoliko dana brutalno pokraden u hotelu “Albatros”. On je novinaru “Vijesti” ispričao da mu je sa stola u restoranu tog objekta nestao novčanik, sa 1700 eura i vizit karticama, koji mu je potom vraćen prazan.

Taraku je ozlojeđen i ponašanjem osoblja hotela, te je najavio tužbu protiv vlasnika i direktora „Albatrosa“.

Diektor Džemal Bušatlić je rekao da žali zbog toga što je njihov gost izgubio novčanik, ali i da se ne osjeća odgovornim. “Neću biti srećan zbog toga, ali ako me tuži, moraću i ja njega”, istako je direktor “Albatrosa”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA