Iz Sindikalne organizacije Javnog preduzeća „Za uzgoj i zaštitu divljači – Ulcinj“ rekli su da su neprijatno iznenađeni činjenicom da pred predstojeće praznike neće primiti nijednu platu.
„Tim prije što se nama duguje čak 14 plata, a opštinari su početkom nedjelje dobili i oktobarsku. Njima neka je sa srećom, ali smatramo da to nije pravedno“, rekao je predsjednik te radničke asocijacije Skender Osmani.
On je dodao da će u konsultaciji sa svojim kolegama iz drugih javnih preduzeća u Opštini razmotriti mjere i korake koje će preduzeti kao sindikat.







