Sjutra: KONFERENCIJA O UPRAVLJANJU PODRUCJEM BOJANE

Bojana, Buna

U ponedjeljak, 7. septembra, u hotelu „Otrant“ će se, u okviru projekta Program integralnog upravljanja obalnim područjem Crne Gore (CAMP CG), održati konferencija o integralnom upravljanju područjem Bojane.

U realizaciju ovog projekta uključeni su Ministarstvo održivog razvoja i turizma Crne Gore, lokalna samouprava, kao i ostale nadležne institucije, pa će na ovom skupu biti prisustni ministar Branimir Gvozdenović i gradonačelnik Ulcinja Fatmir Đeka.

Projekat CAMP promoviše integralno upravljanje obalnim područjem kao instrument kojim treba da se obezbijedi da se raznovrsno ljudsko djelovanje u obalnom području koordinira i da se njime upravlja radi ostvarivanja ciljeva održivosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA