SNP: CESTITKA ZA DAN OPSTINE ULCINJ

Socijalistička narodna partija Crne Gore, povodom Dana Opštine Ulcinj,  upućuje  čestitke svim građanima Ulcinja.

Iako je nedavno nakon lokalnih izbora konstituisana nova-stara garnitura vlasti koja upravlja gradom, teška socijalna situacija, nezaposlenost, prazna opštinska kasa, ekonomska nerazvijenost, nizak životni standard i brojne druge teškoće, i dalje su svakodnevnica Ulcinja. Prilika je da konačno, ono što su obećavali u kampanji počnu i da ostvaruju u interesu svih građana Ulcinja, bez obzira na nacionalnu, političku ili vjersku opredijeljenost.

Socijalistička narodna partija očekuje i insistiraće na tome, u funkciji konstruktivne opozicione partije, sa ciljem da budu iskorištene ogromne mogućnosti i prirodni resursi kojima obiluje ova opština.

SNP vjeruje da se samo odgovornim odnosom i adekvatnim inicijativama, može kreirati ambijent za ostvarivanje ključnih prioriteta, za privlačenje novih investicija, razvoj poljoprivrede, turizma i ukupni preporod jednog od najljepših gradova na Mediteranu.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA