Košarkaši „Ulcinja“ postigli su u Bijelom Polju treću pobjedu u Prvoj ERSTE košarkaškoj ligi. Oni su lagano, rezultatom 85:63, pobijedili favorizovanu ekipu domaćina „Jedinstvo“.
A fudbaleri „Otrant Olimpika“ remijem protiv ekipe „Bratstva“, na domaćem terenu, završili su u nedjelju prvi dio prvenstva u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi.
Ukupno gledajući, Ulcinjani su bili najprijatnije iznenađenje u ovoj ligi. Ostaje sada da se dobro pripreme za nastavak takmičenja i da se u narednoj sezoni, 2017/18. spremaju za viši rang.







