Sud za prekršaje: Jedna osoba u Ulcinju kažnjena sa 60 dana zatvora zbog odbijanja ‘droga testa’

Dana 14.11.2025.godine Rožajac S.L. (1972) oglašen je krivim i osuđen na kaznu zatvora u trajanju od 60 dana.
Njemu je suđeno u hitnom postupku, jer je istog dana oko 20.00 časova u naselju Velika plaža odbio da se podvrgne testiranju na prisustvo opojnih droga, kojom prilikom je utvrđeno da nije posjedovao ni važeću vozačku dozvolu.
Sud mu je uz kaznu zatvora izrekao i novčanu kaznu u iznosu od 200€, zabranu upravljanja vozilima u trajanju od 6 mjeseci kao i 3 kaznena boda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Ulcinj: Noć tvrđava donosi novo iskustvo na lokalitetu Šas

Noć tvrđava je kulturno-turistička manifestacija koja oživljava utvrđene spomenike kulturne baštine – tvrđave, dvorce i utvrđenja – slaveći njihovo istorijsko i kulturno značenje. Prvi put je održana 2022. godine u Hrvatskoj, Crnoj Gori i Bosni