Sudjenje za mobing: OSNOVNI SUD ODBACIO TUZBU, ZALBA VISEM SUDU

 

Gjykata themelore, Osnovni SudOsnovni sud u Ulcinju odbio je zahtjev bivše kamermanke TV “Teuta” Arijane Kurmemović i novinarke Suzane Ganić za nadoknadu nematerjalne štete prouzrokovane navodnim zlostavljanjem na poslu, pišu “Vijesti”.

Kako se ističe, prvostepenom presudom sudije Gazmenda Kalabrezija zahtjev je odbijen kao neosnovan, a pravni zastupnik Kurmemovićke i Ganićke, Radovan Vukmanović, izjavio je žalbu Višem sudu u Podgorici.

One su u tužbi navele da su ih čelnici te televizije kontinuirano šikanirali, omalovažavali, ogovarali i prijetili tjerajući ih da rade priloge kojima bi, kako su ustvrdile, trebalo obmanjivati javnost zarad pojedinih partija i političkih funkcionera.

U TV Teuti su osporili te ocjene ističući da su one paušalne i proizvoljne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA