Osnovni sud u Ulcinju odbio je zahtjev bivše kamermanke TV “Teuta” Arijane Kurmemović i novinarke Suzane Ganić za nadoknadu nematerjalne štete prouzrokovane navodnim zlostavljanjem na poslu, pišu “Vijesti”.
Kako se ističe, prvostepenom presudom sudije Gazmenda Kalabrezija zahtjev je odbijen kao neosnovan, a pravni zastupnik Kurmemovićke i Ganićke, Radovan Vukmanović, izjavio je žalbu Višem sudu u Podgorici.
One su u tužbi navele da su ih čelnici te televizije kontinuirano šikanirali, omalovažavali, ogovarali i prijetili tjerajući ih da rade priloge kojima bi, kako su ustvrdile, trebalo obmanjivati javnost zarad pojedinih partija i političkih funkcionera.
U TV Teuti su osporili te ocjene ističući da su one paušalne i proizvoljne.







