Fudbaleri “Otrant Olimpika” završili su prvi dio prvenstva u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi na 3. mjestu.
To je svakako veliki uspjeh za klub koji je ove godine ušao u taj rang takmičenja i koji je najprijatnije iznenađenje za sve one koji vole i prate najvažniju sporednu stvar na svijetu.
Ukoliko i na kraju prvenstva zadrže ovo mjesto na tabeli, biće to najveći uspjeh u istoriji ulcinjskog fudbala.







