TO: NASTAVLJA SE DOBRA POSJETA

Prema podacima Turističke organizacije, na ulcinjskoj rivijeri ovih posljednjih avgustovskih dana boravi 13 odsto više gostiju nego u istom periodu lane.
„Turista je u Ulcinju nešto više od 6500, a gotovo 90 odsto su stranci“, kazala je službenica u toj instituciji Emina Derviši.
Ona je rekla da je posjeta dobra u hotelima, za 13 odsto veća nego 2012. godine,  te naročito u kampovima, gdje se odmara gotovo tri puta više gostiju.

Istovremeno, u OT tvrde da je broj prijavljenih koji borave u privatnom smještaju deset odsto veći nego lane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Provjerite da li ste osvojili 35.000 eura u Cerovu

Povodom 35.rođendana, u proteklih 35 radnih dana, kompanija Cerovo je organizovala nagradnu igru koja je danas srećnom dobitniku donijala35.000 eura. U jutarnjem programu RTCG-a izvučeno je ime gospodina Sretena Smolovića iz Bara, koji će u