Najpoznatiji hotel u Kolašinu, “Bjanka”, ovih dana je sasvim popunjen gostima iz Albanije.
“Postala je tradicija da praznične dane krajem novembra oni provode u našem hotelu”, saopšteno je iz poslovodstva “Bjanke”.
Navodi se takođe da su turisti iz Albanije već kompletno rezervisali taj hotel za katolički Božić, a da će se veoma dobra posjeta nastaviti sve do kraja zimske turističke sezone.







