U redakciju Portala Ul-info stiglo je obavještenje da će 1. oktobra u Ulcinju biti otvorena nova stomatološka ordinacija “Elit dent”.
Ona će, kako se navodi, biti smještena preko puta Doma zdravlja, a u njoj će ordinirati dr Zana Cauši i dr Alija Hadžibeti.
“Sklopićemo ugovore i sa sindikatima svih preduzeća, pa će se usluge moći plaćati i u ratama, sve u cilju poboljšanja oralnog zdravlja našeg stanovništva”, ističe se u obavještenju.
Dodaje se da će pregledi i konsultacije uvijek biti besplatni, kao i da će od januara djeca biti primana sa knjižicama.
Takođe prve nedelje rada, građani će u ordinaciji “Elit dent” moći besplatno da očiste zubni kamenac.







