Društvo maslinara Bar i ove godine u Starom gradu u Starom Baru organizuje manifestaciju kojom se označava početak berbe maslina.
“Ovogodišnji rod maslina u Baru je veoma loš, ali nismo željeli da prekinemo tradiciju obilježavanja početka berbe, a uz to naša namjera je da maslinarima pošaljemo poruku da bez ozbiljne zaštite i primjene svih agrotehničkih mjera se ne može računati na ozbiljan rod maslina” kaže se u saopštenju društva.








