Bivši radnici ulcinjske Solane i sjutra će, u subotu, 17. maja, sa početkom u 11,00 časova, na sat vremena blokirati saobraćaj na magistralnom putu Ulcinj-Bar, kod Benzinske stanice na ulazu u taj grad.
Oni će na taj način i drugu sedmicu za redom, na istom mjestu, iskazati nezadovoljstvo zbog višegodišnjeg kašnjenja u isplati njihovih zarada, ali i ukupnog odnosa prema prostoru na kojoj se nalazila Solana.
Radnici su kazali da su odlučni da sa ovakvim protesnim okupljanjima nastave sve dok se njihovi zahtjevi ne ispune.







