Ulcinj: U petak se organizuje susret sa dijabetičarima

Udruženje dijabetičara „Plavi krug“, Ulcinj organizuje susret sa dijabetičarima opštine Ulcinj. Ovogodišnja aktivnost ima za cilj druženje, informisanje, savjetovanje, podizanje svijesti i pružanje simbolične pomoći osobama kojima je dijagnostikovan dijabetes.

„Ovom prilikom biće organizovane aktivnosti kao što su: mjerenje nivoa šećera u krvi za sve zainteresovane građane, dodjela aparata, traka, lanceta i vitamina za dijabetičare. Biće podijelen i edukativni i zdravstveni materijal, a Udruženje će dodijeliti Zahvalnicu porodici Kurmemaj, iz Sjedinjenih Američkih Država, u znak zahvalnosti za finansijsku podršku oboljelima od dijabetesa u Opštini Ulcinj, navodi se u saopštenju predsjednice Udruženja, Venerande Gjonaj. Ona ističe da se ovaj projekat realizuje uz finansijsku podršku Opštine Ulcinj.

Aktivnost će se održati u Muzičkoj školi u Ulcinju, u petak, 25.oktobra 2024. godine, u 15 časova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA