Ulcinj: ŽENA SE PORODILA U KOLIMA HITNE POMOĆI

Radnici ulcinjske Hitne pomoći sinoć su imali pune ruke posla. Za pomoć im se obratila žena u sedmom mjesecu trudnoće, ali je dežurna ljekarka odlučila da je, ipak, odmah transporuju do Bolnice u Baru.

Ali, kako saznaje Portal Ul-info, dok su još bili na putu, u kolima Hitne pomoći počeo je porođaj.

Čitav proces je završen sa uspjehom, pa su i majka i beba u dobrom zdravstvenom stanju.

Kako je ovo muško dijete rođeno u sedmom mjesecu, ono je danas upućeno u Klinički centar u Podgoricu.

U ekipi Hitne pomoći bili su, inače, dr Leudrita Mustafa, tehničarka Lumnije Kraja Gjeloshi i vozač Artan Sefoviq.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA