Divlja gradnja na obalama Bojane ponovo je uzela maha, pišu “Vijesti“.
Prema procjenama sagovornika tog dnevnika koji imaju kućice na Bojani, možda i više od 150 vlasnika se nada da su nelegalno sagrađeni objekti uvršteni u plan koji je izradilo Ministarstvo održivog razvoja i turizma.
Iz Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom su saopštili da su tokom 2016. godine, zaključno sa 15. septembrom, Upravi za inspekcijske poslove proslijeđena 72 predmeta gradnje bez dozvole.







