Završen jesenji dio prvenstva: PREDSTOJI TEŠKA BORBA “OTRANT OLYMPICA” DA OSTANE U PRVOJ LIGI

Porazom od “Mornara” na stadionu na Topolici u Baru u subotu, “Otrant Olympic” je jesenji dio prvenstva u Prvoj crnogorskoj ligi okončao na začelju tabele.

Klub iz Ulcinja je u 19 utakmica osvojio samo 14 bodova i predstoji mu težak posao da se u nastavku šampionata izbori za opstanak u najvećem rangu takmičenja.

U tom smjeru najavljeno je da će u prelaznom roku biti dovedeno nekoliko pojačanja, kao i da će biti završeni radovi na rekonstrukciji stadiona na Velikoj plaži kako bi se ubuduće utakmice igrale na domaćem terenu.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA