Zbog vožnje pod uticajem narkotika: JEDNA OSOBA KAŽNJENA SA 2000 EURA

M.V. (1997) iz Nikšića oglašen je krivim i osuđen novčanom kaznom u iznosu od 2000€. Njemu je suđeno u subotu u hitnom postupku, nakon što je istog dana u popodnevnim časovima, saobraćajna patrola Uprave policije na magistralnom putu Ulcinj-Ada Bojana utvrdila da upravlja vozilom pod dejstvom narkotika.
Dežurna sutkinja Anka Rašović mu je uz kaznu izrekla i zaštitnu mjeru zabrana upravljanja motornim vozilima u trajanju od 4 mjeseca, kao i 3 kaznena boda koje će izvršiti Uprava policije po pravosnažnosti rješenja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA