Zbog vrijeđanja na nacionalnoj osnovi: TIVĆANKA KAŽNJENA SA 1.500 EURA

Tivćanka B. Dž. (37) kažnjena je novčanom kaznom od ukupno 1.500 eura zbor vrijeđanja i psovanja na nacionalnoj osnovi.

Odluku je , kako prenose “Vijesti”, donijela sutkinja Suda za prekršaje u Ulcinju Anka Rašović.

Kako saznaje taj list Tivćanka je sinoć oko 21.40 časova u jednom ugostiteljskom lokalu na Adi vrijeđala V. Z. Upućujući mu riječi “koji ti je k….”, čime je počinila prekršaj iz Zakona o javnom redu i miru.

Ona je potom prijetila i izazvala osjećaj ugroženosti kod V. Z. govoreći mu “alo pi…., čuješ li ti mene, j…. ti majku šip….., i porodicu ću ti j…., otkinuću ti glavu šip…., nije ti ovdje mjesto nego u Albaniju, ovo je moje mjesto, sad ćeš vidjeti kako ćeš ni po… k…. te” time počinila još jedan prekršaj.

Tivćanka se nije zaustavila te se u lokalu obratila i F. Z. vrijeđajući ga “j…. majku šip…. uz prijetnje “otkinuću ti glavu , j….. ti familiju”. Time je počinila još dva prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru.

Njoj su izrečene za četiri prekršaja novčane kazne od 350, 400, 350 i 400 eura, pa joj je izrečena jedinstvena novčana kazna od 1.500 eura.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Direktorka Vujošević: ZAVRŠEN POJAČAN NADZOR, ODLIČNA SARADNJA SA OPŠTINOM

Đerić: MANJE SIVE EKONOMIJE U ULCINJU, NEMA SELEKTIVNOSTI U NAŠEM RADU

TV CG, Naši u svijetu: HEROJI NJUJORKA IZ ULCINJA

Portal Ul-info: NAŠIH PRVIH 13 GODINA

Prije tačno 13 godina, 3. juna 2013. godine, početo je sa radom Portal Ul-info, internet publikacija koja ima dvije stranice – na albanskom i crnogorskom jeziku. Sa zadovoljstvom ističemo da smo ostvarili sve ciljeve koje